Tutori

Tutorele fiecarei grupe va contacta studentii pentru detalii legate de activitatea de tutorat.

Tutori anul I (licenta)Grupa
alocata
Nr. crt.
Numele si prenumele
E-mail
1.Bondrea Dana Andreyadana.bondrea@upb.ro2101 A
2.Bontoș Marius Danielmarius.bontos@upb.ro2102 A
3.Bogdan Carutasiumihail.carutasiu@upb.ro2103 A
4.Nela Slavunela.slavu@upb.ro2104 A
5.Neagoe Angelaangela.neagoe@upb.ro2101 B
6.Pîrăianu Vlad Florinvlad.piraianu@upb.ro2102 B
7.Picioroaga Irinairina.picioroaga@upb.ro2103 B
8.Gabriela Vlad (Iordache)gabriela_elena.vlad@upb.ro2104 B
9.Tică Eliza Isabelaeliza.tica@upb.ro2101 C
10.Vasiliu Georgiana Claudiageorgiana.vasiliu@upb.ro2102 C
11.Roxana Mihaela Nistorroxana.nistor2810@upb.ro2103 C
12.Diana Tuticadiana.tutica@upb.ro2104 C
13.Diminescu Mihaela Amaliamihaela.diminescu@upb.ro2101 D
14.Damian Catalinioan_catalin.damian@upb.ro2102 D
15.Gabriela Savagabriela.sava@upb.ro2103 D
16.Iantoc Andreeaandreea.iantoc@upb.ro2104 D
Tutori anul II (licenta)Seria
alocata
Nr. crt.
Numele si prenumele
E-mail
1.Stan Constantin cstan@upb.ro II A
2.Pătrașcu Claudiu claudiu.patrascu@upb.ro II B
3.Mandiș Alexandru corneliu.mandis@upb.ro II C
Tutori anul III (licenta)Grupa
alocata
Nr. crt.
Numele si prenumele
E-mail
1.Mihaela Norisor mihaela.norisor@upb.ro 2301 TE
2302 TE
2.Andrei Budu andrei.budu@upb.ro 2301 ETN
2302 ETN
3.Triștiu Ion itristiu@upb.ro 2301 ISE
2302 ISE
4.Virginia Vasile virginia.vasile@upb.ro 2301 ME
2302 ME
5.Dunca Georgiana georgiana.dunca@upb.ro 2301 HE
2302 HE
6.Diminescu Amalia Mihaela mihaela.diminescu@upb.ro 2301 ETM
2302 ETM
7.Toma Lucian lucian.toma@upb.ro 2301 ETI
2302 ETI
Tutori anul IV (licenta)Grupa
alocata
Nr. crt.Numele si prenumeleE-mail
1.Andrei Budu andrei.budu@upb.ro 2401 ETN
2402 ETN
2.Dumbravă Virgil virgil.dumbrava@upb.ro 2401 ISE
2402 ISE
3.Virginia Vasile virginia.vasile@upb.ro 2401 ME
2402 ME
4.Dunca Georgianageorgiana.dunca@upb.ro2401 HE
2402 HE
5.Bondrea Dana Andreya dana.bondrea@upb.ro 2401 ETM
2402 ETM
6.Sidea Dorian dorian.sidea@upb.ro 2401 ETI
2402 ETI
Tutori anii I si II (master)Master
Nr. crt.Numele si prenumeleE-mail
1.Boncescu Corina corina.ionescu@upb.ro MB1
2.Porumb Radu radu.porumb@upb.ro MS2
3.Patrascu Roxana roxana.patrascu@upb.ro MS4
4.Daniel Dupleac daniel.dupleac@upb.roMS5
5.Lăzăroiu Cristian cristian.lazaroiu@upb.ro MS8
6.Ionescu Constantin cristi.ionescu@energy.pub.ro MS9
7.Bulac Constantin constantin.bulac@upb.ro MS11
8.Diana Tutica diana.tutica@upb.ro MS12
9.Bucur Diana Maria diana.bucur@upb.ro MS13
10.Boncescu Corina corina.ionescu@upb.ro MS14